Две първи награди за ученици от СУ „Н. Й. Вапцаров“ – Приморско
С гордост споделяме отличното представяне на нашите ученици в конкурса „Млади музикални таланти“ – Китен 2026, организиран от Община Приморско.
Първа награда завоюваха Елена Ангьозова и Ирина Павлова от 6.а клас, които впечатлиха журито със своите изпълнения в областта на народното пеене. Освен престижното отличие, те получиха и сертификати с медали за успешно завършен майсторски клас, воден от изтъкнатите преподаватели Златка Ставрева и маестро Пламен Янев.
Постиженията им са повод за гордост и доказателство за таланта, упоритостта и любовта към българските традиции.
Поздравления, Ели и Ирка! Продължавайте да прославяте българския дух!




Автор: Катя Кръстева-Танева

