Отборът на СУ „Н. Й. Вапцаров“ – Приморско по пожарна безопасност се представи успешно в XXV-ото областно състезание „Млад огнеборец“, което тази година се проведе в Карнобат.
В надпреварата участие взеха ученици от 5.а, 5.б и 6.а клас, които демонстрираха отлична подготовка, бързина, дисциплина и работа в екип. Те се справиха достойно с предизвикателствата на състезанието и защитиха с чест името на своето училище.
Ръководството на училището изказва благодарност към треньора на отбора Пламен Петков от РСПБЗН – Приморско за усилията, професионализма и всеотдайността в подготовката на учениците, както и към Стоян Пеев – учител по ФВС, за отличната организация и подкрепа.
„Надявам се съвместните ни мероприятия да продължат и занапред. Браво, деца – гордея се с вас!“ – споделиха от училището след участието на отбора.
Поздравления за младите огнеборци за достойното представяне, смелостта и отборния дух!



Автор: Катя Кръстева-Танева

