На 26 април 2026 г. в град Ловеч се проведе Републиканско първенство, което събра едни от най-добрите състезатели от цялата страна и предложи изключително оспорвани срещи, силна конкуренция и високо спортно майсторство.
С гордост споделяме отличното представяне на нашите състезатели Златомира Франгулева и Дарин Иванов, които завоюваха заслужени 🥈 вицешампионски титли и се наредиха сред най-добрите в страната.
Със своята упоритост, дисциплина и силен състезателен дух те показаха характер, увереност и желание за победа. Във всяка среща демонстрираха отлична подготовка, воля и спортсменство, което им донесе заслужено място на почетната стълбичка.
Техният успех е резултат от много труд, постоянство и отдаденост, както и от подкрепата на техните треньори, семейства и всички, които вярват в тях.
Поздравяваме Златомира и Дарин за впечатляващото представяне и им пожелаваме още много бъдещи успехи, медали и нови спортни върхове!

Автор: Катя Кръстева-Танева

